2015 - TJ Slavoj Ledenice

Hlavní nabídka:

Dětská olympiáda
Dětská olympiáda 2015
Děti, které se zúčastnily té úplně první olympiády v roce 2002, jsou už dnes dospěláci, a děti, které soutěžily letos, tehdy ještě ani nebyly na světě. Tak rychle ten čas letí! Od toho prvního ročníku se mnohé změnilo (letos se konal 14. ročník), ale to základní a nejdůležitější zůstává. Obrovské odhodlání a chuť každého závodníka poprat se sám se sebou i se soupeři. Běžet rychleji, skočit dál a vydrápat se až na samý vrchol – na stupně vítězů! V letošním roce se lítých bojů zúčastnilo 93 soutěžících – dětí předškolních a školou povinných. V pěti věkových kategoriích rozdělených na dívky a chlapce absolvovali celkem sedm disciplín.
Letošní dětská olympiáda měla i jedno překvapení. Abychom dostali do souladu tělo a ducha, pozvali jsme kejklíře Slávka, který nás všechny pobavil svým vtipným žonglérským vystoupením. A protože po soutěžení pořádně vyhládne, byli všichni závodníci odměněni pikadorem. Navíc si každý soutěží odnesl věcné dárky (upomínkovou magnetku s logem olympiády, balónky, pastelky, sladkosti) a ti nejlepší i krásné sportovní ceny, medaile a diplomy.
Veliké poděkování patří všem našim sponzorům a podporovatelům, kteří nám na uspořádání olympiády přispěli finančně nebo věcnými dary. Děkujeme Městysu Ledenice, České unii sportu „Sportuj s námi“, společnosti Marius Pedersen, Petru Vítovcovi a společnosti Finesa!
Těšíme se na Vás zase za rok – nezapomeňte – první „školní“ neděli po prázdninách to bude již 15. Ročník dětské olympiády. Sportu zdar!

Výsledky - předškoláci

3.   Kubín Josef
4.   Jindra Adam
5.   Juhas Jakub

Copyright 2018. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky