2017 - TJ Slavoj Ledenice

Hlavní nabídka:

Dětská olympiáda
16. ročník Dětské olympiády

Modrou oblohu, sucho a tropická vedra z předchozích ročníků letos vystřídaly černé mraky, chlad a déšť. Změna počasí se pravděpodobně podepsala i pod lehce nižší účastí závodníků. Přesto se ale letošní olympiády zúčastnilo celkem 93 soutěžících dětí a přibližně stejný počet dospělých v rolích fanoušků, trenérů, masérů a motivátorů.
TJ SLAVOJ již pošestnácté uspořádal dětskou olympiádu – možnost pro všechny předškoláky a školou povinné děti aktivně si zasportovat. A to že to s našimi dětmi ještě není tak zlé, že to nejsou jen peciválové sedící u počítače a bušící do klávesnic a klikající na tlačítka myší, dokazuje nejen vysoká účast ale i vynikající výkony, kterých kluci a holky dosahovali. Dole pod textem je tabulka s nejlepšími v celkovém pořadí ve víceboji.
Tady se ale navíc můžete podívat na některé opravdu skvělé výkony v jednotlivých disciplínách:

Basketbal – hod na koš „za tři body“:
Milan Bicera (8. třída) – 6 z 10

Hod gumákem:
Markéta Melmerová (6. třída) – 14,6 metru

Skok daleký:
Tomáš Sedlák (1. třída) – 289 cm

Za uspořádání olympiády bych chtěl poděkovat všem členům Slavoje, kteří organizačně olympiádu zajišťovali, a sponzorům, díky nimž si mohly všechny děti odnést malou upomínku na olympiádu, „sblajznout“ pikadora a ti nejlepší převzít medaile a pěkné sportovní ceny. Letošní olympiádu sponzorsky podpořili Městys Ledenice, Česká unie sportu v rámci projektu Sportuj s námi, Marius Pedersen, Finessa a Cemix.
Děkujeme!

Kromě člověčích sportovních výkonů jsme letos mohli vidět i ukázku úžasných psích dovedností. Michaela Dvořáková z Musher klubu JCC se svým čtyřnohým kamarádem Nerem nám předvedli sestavu plnou psích triků a báječné souhry, kdy oba dva působili jako jeden tým. A k tomu všemu jako bonus si mohl každý pejska pohladit a udělat krásnou fotku.
Snad nebýt toho, že nás při závěrečném vyhlašování vítězů zkrápěl déšť, bylo to vše dokonalé. Ale berme to jako kapky štěstí a naděje do příštího roku, kdy se pro všechny děti, které nejsou líné na krok, opět chystá další, tentokráte už 17. ročník dětské olympiády.
Zapište si do kalendářů – neděle 9.9.2018.
Těšíme se na vás!
Sportu zdar!

Slavoj Ledenice

Copyright 2018. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky