Akce a turnajeFoto: Yauwais Cup 2016 vyhráli Jupíci

Dramatické finále mezi Jupíky a nováčky z Těsně Vedle musely rozhodnout až kloubníky. 

Fotogalerie z turnaje je zde.

Video z rozhodující disciplíny finále je zde.

Čtvrtý ročník turnaje Yauwais Cup se ve finále rozhodl až v pátém sportu. Jak týmy Jupíci a Těsně vedle finále dosáhli? Podívejte se na podrobné výsledky celého turnaje.

Skupina A – fotbal:
Jupíci – Joudové II. 5:1
Zběsilý lentilky – Pupkáči 1:3
Jupíci – Pupkáči 4:2
Zběsilý Lentilky – Joudové II. 0:5
Jupíci – Zběsilý lentilky 8:0
Pupkáči – Joudové II. 6:5p

Stání na kloubnících:
1. Jupíci 3 body (čas 2 minuty, 10 sekund)
2. Pupkáči 2 (1:20)
3. Zběsilý lentilky 1 (0:23)
4. Joudové II. 0 (-0:12)

Volejbal:
Jupíci – Joudové II. 2:0
Zběsilý lentilky – Pupkáči 1:2
Jupíci – Pupkáči 2:0
Zběsilý Lentilky – Joudové II. 0:2
Jupíci – Zběsilý lentilky 2:0
Pupkáči – Joudové II. 2:0

Tenis:
Jupíci – Joudové II. 3:0
Zběsilý lentilky – Pupkáči 2:3
Jupíci – Pupkáči 3:0
Zběsilý Lentilky – Joudové II. 2:3
Jupíci – Zběsilý lentilky 3:0
Pupkáči – Joudové II. 0:3

Nohejbal:
Jupíci – Joudové II. 2:0
Zběsilý lentilky – Pupkáči 1:2
Jupíci – Pupkáči 2:0
Zběsilý Lentilky – Joudové II. 0:2
Jupíci – Zběsilý lentilky 2:0
Pupkáči – Joudové II. 1:2

Tabulka:
1. Jupíci 38:3 (skóre) 15 bodů
2. Pupkáči 21:24 8
3. Joudové II. 22:23 6
Zběsilý Lentilky 7:37 1

Skupina B – nohejbal:
Čeho čeho – Pohodáři 1:2
Přátelé pana Ebena – PSI 2:0
Čeho čeho – PSI 2:0
Přátelé pana Ebena – Pohodáři 0:2
Čeho čeho – Přátelé pana Ebena 2:0
PSI – Pohodáři 0:2

Fotbal:
Čeho čeho – Pohodáři 3:1
Přátelé pana Ebena – PSI 6:1
Čeho čeho – PSI 7:0
Přátelé pana Ebena – Pohodáři 6:2
Čeho čeho – Přátelé pana Ebena 2:5
PSI – Pohodáři 1:6

Stání na kloubnících:
1. Čeho čeho 3 (5:01)
2. Pohodáři 2 (4:11)
3. Přátelé pana Ebena 1 (1:45)
4. PSI 0 (1:36)

Volejbal:
Čeho čeho – Pohodáři 2:0
Přátelé pana Ebena – PSI 2:0
Čeho čeho – PSI 2:0
Přátelé pana Ebena – Pohodáři 2:0
Čeho čeho – Přátelé pana Ebena 2:1
PSI – Pohodáři 2:0

Tenis:
Čeho čeho – Pohodáři 1:3
Přátelé pana Ebena – PSI 3:1
Čeho čeho – PSI 3:0
Přátelé pana Ebena – Pohodáři 0:3
Čeho čeho – Přátelé pana Ebena 3:0
PSI – Pohodáři 1:3

Tabulka:
1. Čeho čeho 30:12 12
2. Pohodáři 24:19 9
3. Přátelé pana Ebena 27:18 8
4. PSI 6:38 1

Skupina C – tenis:
Seš-lost – Duranga Team 3:0
Balvani – Joudové I. 0:3
Seš-lost – Joudové I. 3:2
Balvani – Duranga Team 3:2
Seš-lost – Balvani 3:0
Joudové I. – Duranga Team 3:1

Nohejbal:
Seš-lost – Duranga Team 2:0
Balvani – Joudové I. 0:2
Seš-lost – Joudové I. 2:1
Balvani – Duranga Team 1:2
Seš-lost – Balvani 2:0
Joudové I. – Duranga Team 2:0

Fotbal:
Seš-lost – Duranga Team 2:4
Balvani – Joudové I. 2:3
Seš-lost – Joudové I. 4:2
Balvani – Duranga Team 3:2p
Seš-lost – Balvani 6:0
Joudové I. – Duranga Team 1:3

Stání na kloubnících:
1. Duranga Team 3 (3:00)
2. Joudové I. 2 (1:28)
3. Seš-lost 1 (0:13)
4. Balvani 0 (0:03)

Volejbal:
Seš-lost – Duranga Team 2:0
Balvani – Joudové I. 0:2
Seš-lost – Joudové I. 2:0
Balvani – Duranga Team 0:2
Seš-lost – Balvani 2:0
Joudové I. – Duranga Team 1:2

Tabulka:
1. Seš-lost 33:9 12
2. Duranga Team 18:23
3. Joudové I. 22:16 8
4. Balvani 9:31 2

Skupina D – volejbal:
Moulové – Rumový kuličky 1:2
Šafářovy legendy – Sekáči z Radostic 0:2
Moulové – Sekáči z Radostic 2:0
Šafářovy legendy – Rumový kuličky 0:2
Moulové – Šafářovy legendy 2:0
Sekáči z Radostic – Rumový kuličky 1:2

Tenis:
Moulové – Rumový kuličky 3:2
Šafářovy legendy – Sekáči z Radostic 0:3
Moulové – Sekáči z Radostic 3:2
Šafářovy legendy – Rumový kuličky 0:3
Moulové – Šafářovy legendy 3:0
Sekáči z Radostic – Rumový kuličky 1:3

Nohejbal:
Moulové – Rumový kuličky 2:0
Šafářovy legendy – Sekáči z Radostic 0:2
Moulové – Sekáči z Radostic 1:2
Šafářovy legendy – Rumový kuličky 0:2
Moulové – Šafářovy legendy 2:0
Sekáči z Radostic – Rumový kuličky 2:1

Fotbal:
Moulové – Rumový kuličky 6:0
Šafářovy legendy – Sekáči z Radostic 1:3
Moulové – Sekáči z Radostic 1:0
Šafářovy legendy – Rumový kuličky 2:1
Moulové – Šafářovy legendy 7:0
Sekáči z Radostic – Rumový kuličky 4:5p

Stání na kloubnících:
1. Sekáči z Radostic 3 (4:12)
2. Rumový kuličky 2 (3:39)
3. Moulové 1 (1:27)
4. Šafářovy legendy 0 (1:14)

Tabulka:
1. Moulové 33:8 11
2. Rumový kuličky 23:22 9
3. Sekáči z Radostic 22:19 9
4. Šafářovy legendy 3:32 1

Skupina E – stání na kloubnících:
1. Čtyřlístek 3 (4:09)
2. Budwar Gauners 2 (3:01)
3. Těsně vedle 1 (2:26)
4. Beercelona 0 (1:48)

Volejbal:
Čtyřlístek – Těsně vedle 0:2
Beercelona – Budwar Gauners 1:2
Čtyřlístek – Budwar Gauners 0:2
Beercelona – Těsně vedle 0:2
Čtyřlístek – Beercelona 0:2
Budwar Gauners – Těsně vedle 0:2

Tenis:
Čtyřlístek – Těsně vedle 2:3
Beercelona – Budwar Gauners 3:2
Čtyřlístek – Budwar Gauners 3:2
Beercelona – Těsně vedle 1:3
Čtyřlístek – Beercelona 3:1
Budwar Gauners – Těsně vedle 0:3

Nohejbal:
Čtyřlístek – Těsně vedle 0:2
Beercelona – Budwar Gauners 0:2
Čtyřlístek – Budwar Gauners 2:0
Beercelona – Těsně vedle 0:2
Čtyřlístek – Beercelona 2:0
Budwar Gauners – Těsně vedle 0:2

Fotbal:
Čtyřlístek – Těsně vedle 0:4
Beercelona – Budwar Gauners 2:4
Čtyřlístek – Budwar Gauners 3:4
Beercelona – Těsně vedle 3:5
Čtyřlístek – Beercelona 2:1
Budwar Gauners – Těsně vedle 3:2

Tabulka:
1. Těsně vedle 32:9 12
2. Budwar Gauners 21:23 8
3. Čtyřlístek 17:23 8
4. Beercelona 14:29 2

Celková tabulka základních skupin:
1. Jupíci 38:3 15
2. Šeš-lost 33:9 12
3. Těsně vedle 32:9 12
4. Čeho čeho 30:12 12
5. Moulové 33:8 11
6. Pohodáři 24:19 9
7. Rumový kuličky 23:22 9
8. Sekáči z Radostic 22:19 9
9. Přátelé pana Ebena 27:18 8
10. Joudové I. 22:10 8
11. Budwar Gauners 21:23 8
12. Pupkáči 21:24 8
13. Duranga Team 18:23 8
14. Čtyřlístek 17:23 8
15. Joudové II. 22:23 6
16. Beercelona 14:29 2
17. Balvani 9:31 2
18. Zběsilý lentilky 7:37 1
19. PSI 6:38 1
20. Šafářovy legendy 3:32 1

Předkolo čtvrtfinále:
Moulové – Pupkáči 6:0 (fotbal)
Pohodáři – Budwar Gauners 3:1 (tenis)
Rumový kuličky – Joudové I. 2:0 (volejbal)
Sekáči z Radostic – Přátelé pana Ebena 2:0 (nohejbal)

Čtvrtfinále:
Jupíci – Sekáči z Radostic 5:1 (fotbal), 3:0 (tenis)
Seš-lost – Rumový kuličky 2:0 (volejbal), 3:1 (tenis)
Těsně vedle – Pohodáři 6:1 (fotbal), 2:0 kontumace (volejbal)
Čeho čeho – Moulové 1:2 (volejbal), 1:3 (tenis)

Semifinále:
Jupíci – Moulové 0:5 (fotbal), 2:0 (volejbal), 3:0 (tenis)
Seš-lost – Těsně vedle 0:2 (nohejbal), 0:2 (volejbal)

O 3. místo (superzápas):
Seš-lost – Moulové 2:1 (volejbal)

Finále:
Jupíci – Těsně vedle 3:2 na zápasy
Nohejbal: 0:2
Fotbal: 5:2
Volejbal: 1:2
Tenis: 3:0
Stání na kloubnících: 2:05 – 2:02

Konečné pořadí turnaje:
1. Jupíci
2. Těsně vedle
3. Šeš-lost
4. Moulové
5. Čeho čeho
6. Pohodáři
7. Rumový kuličky
8. Sekáči z Radostic
9. Přátelé pana Ebena
10. Joudové I.
11. Budwar Gauners
12. Pupkáči
13. Duranga Team
14. Čtyřlístek
15. Joudové II.
16. Beercelona
17. Balvani
18. Zběsilý lentilky
19. PSI
20. Šafářovy legendy

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022