Aktuality fotbalTřetí přípravu obstará derby. Hraje se od 18:30

S bilancí jedné prohry a jedné výhry půjdou fotbalisté TJ Slavoj Ledenice do třetího utkání v rámci letní přípravy. Derby s FK Borovany se odehraje na hřišti soupeře.

Ledenice v prvním utkání prohrály minulý týden se starším dorostem Malše Roudné 3:6. V neděli následně doma porazily půlmistra českobudějovického okresního přeboru SK Zliv 3:1 a s týmem opět z přeboru se utkají v úterý 28. července. Zápas Borovany – Ledenice je na programu od 18:30.

„V dalším utkání budeme hrát poprvé u soupeře. Vítáme to, bude to pro nás změna. Je to derby, ale chceme, aby se zápas odehrál v pohodě. Věřím, že se nám povede navázat na předchozí výkony a Borovany porazíme. Bohužel ani ve třetím zápase nebudeme více kompletní,“ říká před zápasem trenér Slavoje Petr Volák.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022