Aktuality fotbalPodzimní část sezony je ukončena. Soutěže se (snad) dohrají na jaře

27. 10. 2020by Heřman Michal

Dlouho se očekávala oficiální zpráva, která zruší zbytek podzimní části fotbalových soutěží. A v úterý 27. října se tak ze strany FAČR stalo. Fanoušci i fotbalisté si tak na další zápas budou muset ještě dlouho počkat.

„Je to nepříjemná zpráva, která nás mrzí. Chtěli jsme o body ještě zabojovat na hřišti. Ale tušili jsme, že to takto dopadne,“ říká místopředseda klubu Michal Hladík. „Když vláda rozhodla o přerušení soutěží, přestali jsme i hromadně trénovat. Hráči měli jen individuální možnost tréninků, ve kterých mohou pokračovat podle svého svědomí.“

„Nikdo neví, co bude v lednu, únoru a březnu. Proto teď nemá cenu rozebírat nějaké teorie, jestli se dohraje celá sezona nebo se nahradí třeba nějakými turnaji s postupy i sestupy. Pokud se to povede a budeme na jaře moci hrát, zkusíme pochopitelně soutěž udržet. Děkujeme všem divákům a partnerům za podporu během podzimní části sezony. Hlavní teď ale je, aby se situace v celé společnosti zklidnila. Zdraví je nejdůležitější.“

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022