Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

A-tým bude znát los příští týden. Jaké je rozdělení do skupin?

Sezona 2021/2022 se blíží a jihočeský svaz tak má nyní hodně práce s rozdělením a rozlosováním soutěží. A-tým Slavoje zůstane stejně jako v minulých sezonách ve skupině D.

Muži Slavoje hráli v I. B třídě a její skupině D v předešlých letech a vůbec se jim nedařilo. Oba poslední ročníky, které zůstaly nedohrány kvůli C-19, obsadili dolní chvost tabulky. To nyní budou chtít jednoznačně vylepšit. A bude to de facto proti stejným soupeřům. Jediná změna je, že SK Mladé se přesune do skupiny A, v déčkové skupině bude hrát TJ Sokol Olešnice.

Losovací aktiv se koná v pátek 25. června ve večerních hodinách.

 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022