A-tým poprvé prohrál. Na Třebětice nestačil 1:5

Ledenice po úvodních dvou výhrách poprvé v sezoně narazily. Doma nestačily na posílené Třebětice a prohrály 1:5.

Zápas hodnotí předseda klubu Zdeněk Vitoušek: „Utkání se hrálo na terénu, který byl na hranici regulérnosti. Úvodní minuty byly z obou stran opatrné. Domácí dvakrát ohrozili hostující branku, ale udeřilo však na protější straně. Ve 24. minutě poslal do vedení hosty M. Novotný. Slabá čtvrthodinka domácích přinesla ze strany hostí další dvě branky ve 30 a 40. minutě. Druhý poločas přinesl snahu domácích něco s výsledkem udělat, ale zkušeně hrající hosté jim dovolili skórovat až v 87. minutě hlavičkou Fencla. Závěr si ale hosté pohlídali. Byl to z domácí strany nepovedený výkon, na který je třeba rychle zapomenout a pokusit se o body ve Studené, se kterou máme ale velice špatnou bilanci…“

Se Studenou má Slavoj sice krátkou, ale negativní bilanci…

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022