Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

A-tým začal druhý týden letní přípravy. Co je nového?

Aktuálně má A-tým Slavoje za sebou dva náročné tréninky. A další dávky hráče v následujících týdnech čekají. 

U prvního týmu Slavoje došlo před sezonou 2021/2022 k mírné obměně realizačního týmu. K hlavnímu trenérovi Petru Volákovi se přesunul brankář Josef Mařík, který bude kromě role asistenta vykonávat také funkci vedoucího týmu.

„Je pravda, že po dohodě s vedením a ostatními jsem se přesunul do těchto rolí,“ potvrzuje Mařík. „I přes to ale mám v plánu se udržovat v pohybu. Pokud by to situace vyžadovala, budu připraven nastoupit. Jinak ale máme v týmu dva mladé brankáře, na které budeme spoléhat.“

A-tým bude po této obměně částečně fungovat v jiném režimu, než tomu bylo v posledních dvou sezonách. „Kolega Petr Volák bude mít hlavní slovo. Přesné role si ještě budeme upřesňovat, ale pravděpodobně to bude tak, že já budu mít na starosti hlavně koordinaci při zápasech a přípravu brankářů.“

A na co se během prvního týdne letní přípravy tým zaměřil? „Zatím jedeme v obecném režimu fyzička, rychlost a práce s míčem. Konkrétní věci přidáme později,“ říká dále Mařík.

Mužstvo před startem sezony čekají tři přípravné zápasy a následně třetí pokus o udržení krajské soutěže (dvakrát po sobě týmu pomohla pandemie C-19).

„Bohužel se nescházíme kompletní, i tak věřím, že se to zlepší. Doufali jsme, že nás přesunou do skupiny A, ale nestalo se. Podstatné tedy je, aby se konečně odehrál celý ročník a povedlo se nám dotáhnout dobře rozehrané zápasy k bodům.“

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022