Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

Benhák míří do Boršova a říká: Jednou se do Slavoje vrátím a už tam dohraju

Třetí a nejcitelnější ztráta je pro TJ Slavoj Ledenice odchod Františka Benháka. Sedmadvacetiletý šikovný univerzál projevil zájem přestoupit do Boršova nad Vltavou. Zbývá doladit jen administrativní úkony.

„Odchod Fandy Benháka je pro nás velké oslabení, ale jeho rozhodnutí chápeme a přejeme mu hodně štěstí a hlavně pevné zdraví v novém klubu. Administrativně budeme přestup řešit v dalším týdnu,“ uvedl k odchodu předseda Slavoje Zdeněk Vitoušek. „Mělo by jít o poslední odchod z klubu.“

Benhák je na cestě do ambiciózního FK Boršov nad Vltavou, kde si zahraje mimo jiné i se svým bráchou Kamilem, který do Boršova přestoupil po angažmá v Rakousku. Boršov hraje stejně jako Ledenice I. B třídu, ale skupinu A. Teoreticky tak při rotaci týmů ve skupinách může v nové sezoně dojít na vzájemný zápas Ledenic a Boršova.

Po návratu po zranění kolene odehrál Benhák za Ledenice v sezoně 2019/2020 celkem sedm zápasů. Během 602 minut vstřelil dvě branky a dostal jednu žlutou kartu. A jak sám říká, pravděpodobně to nejsou jeho poslední čísla ve Slavoji.

„Žádné velké důvody za přestupem nejsou. Prostě to chci v Boršově zkusit. Není to tak, že bych tam šel napořád. Neříkám, že si za Ledenice už nezahraju. S fotbalem chci jednou stejně skončit ve Slavoji,“ řekl k odchodu sám hráč.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022