Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

Čermák se před startem přípravy zranil. Chybět bude týdny

Nepříjemná zpráva dorazila dnes na klubové interní kanály fotbalového Slavoje Ledenice. Jakub Čermák, stabilní člen základní sestavy, si přivodil zlomeninu a bude mimo hru až měsíc a půl.

„Bohužel jsem dnes uklouzl a nešikovně spadl na levou ruku. Zlomil jsem si zápěstí a mám sádru,“ uvedl hráč s nejlepší podzimní tréninkovou morálkou. „Podle prvních zpráv budu mít sádru šest týdnů.“

Pro tým je to velká komplikace hlavně kvůli chystanému pondělnímu startu zimní přípravy, která bude nově třikrát v týdnu. Čermák tak bude muset dohánět tréninkové manko individuálně po návratu.

Na start zimní přípravy byl přitom krajní záložník a autor tří podzimních gólů natěšený. „Od konce podzimu jsem chodil pravidelně do posilovny a jednou za 14 dní si dal osmikilometrové výběhy. Hrozně mě to mrzí a jsem sám na sebe naštvaný,“ dodal Čermák.

Pokud vše půjde dobře, mohl by se teoreticky vrátit i dříve. „Bylo by to fajn, ale moc tomu nevěřím. Priorita je práce. Nejdříve se musím dát dohromady, abych mohl fungovat tam a až pak je fotbal. Uvidíme.“

Ostatní hráči se sejdou poprvé v roce 2020 v pondělí 20. ledna. Zatím bez Čermáka.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022