Čtyři hráči Slavoje hodnotí zápas Kamenný Újezd – Ledenice

Čtvrteční těsnou prohru 0:1 na hřišti TJ Sokol Kamenný Újezd komentují hráči Slavoje, kteří nastoupili v poli – Jan Hinterhölz, Radek Briš, Nicolas Čech a Karel Musil.

Karel Musil, levý záložník: „Hráli jsme dobře, měli jsme dost akcí. Je škoda, že jsme nedali z toho pár gólů. Šancí jsme měli poměrně hodně.“

Nicolas Čech, pravý záložník: „Bylo to celkem dobré. Zápas se mi líbil. Soupeř byl těžký.“

Radek Briš, levý obránce: „Inkasovaný gól mě naštval. Šlo tomu zabránit. Míč mi nejprve přeskočil nohu a pak jejich hráč dokázal projít i přes Matyho Jindru. Byl hodně rychlý a šikovný, ale měli jsme ho zastavit.“

Jan Hinterhölz, útočník: „Myslím si, že jsme hráli se strašně špatným míčem. Byl velikosti čtyři a ještě málo nafouknutý. Letos se ale má hrát s míčem velikosti 5. Nicméně šancí jsme měli dost a měli jsme si to uhrát. Málo jsme trefovali branku, hodně střel šlo o kousek vedle. Mrzí mě, že jsme si v útoku málo se spoluhráči pomáhali. Mohli jsme si vytvořit lepší pozice.“

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022