Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

Další příprava pro žáky. Odpoledne hrají v Borovanech

Po zrušeném zápase s Novými Hodějovicemi odjedou dnes odpoledne žáci TJ Slavoj Ledenice do nedalekých Borovan. Výkop utkání je naplánován na 16:15. 

Pro Ledenice půjde o test, kdy si hráči zkusí pravidla a rozměry hřiště pro kategorii starších žáků. Slavoj má za sebou zatím po pandemii výhru nad Olešnicí a prohru s Roudným. Původně třetí utkání s Novými Hodějovicemi bylo pro špatný terén zrušeno. V dalším zápase se pak v sobotu 20. června utkají Ledenice doma s Třeboní (10:30).

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022