Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

AKTUALIZOVÁNO: Dokončí se sezona? Rozhodnout se má nově 3. května

O tom, jestli se ještě v sezoně 2020/2021 rozjedou amatérské fotbalové soutěže, se má nově rozhodnout nejpozději v pondělí 3. května.

PŮVODNÍ ČLÁNEK:

Dojde podruhé za sebou k předčasnému konci fotbalových amatérských soutěží bez udání postupů a sestupů? Nebo se stihne dohrát odložený podzim a posuny mezi soutěžemi se letos uskuteční? To jsou základní otázky všech amatérských fotbalových týmů v celé republice.

A deadline rozhodnutí je za dveřmi. „V pondělí 26. dubna má jednat vláda a FAČR. Po tomto sezení se má definitivně oznámit, jak to bude se sezonou 2020/2021,“ říká předseda TJ Slavoj Ledenice Zdeněk Vitoušek. Všechny kluby tak budou na začátku příštího týdne netrpělivě čekat na finální verdikt.

Pokud by se soutěže rozeběhly, stačí dohrát podzimní část. Pak by byly platné postupy i sestupy, jelikož by se odehrálo 50 % zápasů. Toto kritérium stanovila fotbalová asociace po zkušenostech s nedokončenou sezonou 2019/2020.

„Jestli se vláda a FAČR domluví, soutěže se rozběhnou o víkendu 15. a 16. května,“ dodal Vitoušek.

 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022