Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

Druhý zápas turnaje Fotbal spojuje zavede do Ledenic silnou Novou Ves

TJ Nová Ves, papírový favorit turnaje Fotbal spojuje, bude druhý soupeř ledenického Slavoje. Zápas se odehraje v sobotu od 14 hodin.

Po prohře v úvodním zápase na půdě SK Mladé odehrají další utkání fotbalisté TJ Slavoj Ledenice v domácím areálu. Přijede TJ Nová Ves, která jasně vyhrála oba své zápasy. V prvním utkání deklasovala Hrdějovice 7:0, ve druhém zápase Mladé 5:0.

„I přes zrušené odvety jsme zachovali dokopnou, takže utkání se hraje už od 14 hodin. Administrativně řešíme přestup kromě Petra Voláka mladšího ještě dalších dvou hráčů. Nikdo z této trojice ale zatím nenastoupí. Z kádru budou chybět asi tři nebo čtyři hráči, jinak bychom měli být kompletní. Využijeme maximální možnosti pro střídání. Chceme, aby si zahráli všichni kluci. Výsledek pro nás není důležitý, ale snad budeme první tým, který Nové Vsi dá alespoň gól,“ říká s úsměvem asistent trenéra Michal Hladík.

Zápas má výkop ve 14 hodin a jako hlavní sudí ho odpíská sudí Dimitrov.

Aktuální tabulka:
1. Nová Ves 2 2 0 0 12:0 6
2. Dolní Bukovsko 1 1 0 0 3:2 3
3. Mladé 2 1 0 1 3:7 3
4. Ledenice 1 0 0 1 2:3 0
5. Hrdějovice 2 0 0 2 2:10 0

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022