VYBAVTE SENÁŠ FANSHOP

Začátkem prosince 2019 došlo k otevření malého fanshopu klubu TJ Slavoj Ledenice. Klub disponuje několika položkami a pokud dojde k jejich vyprodání, merchandising se bude průběžně znovu naskladňovat, ale také rozšiřovat.

Objednávky lze řešit individuálně. Položky sortimentu je možno objednávat jednotlivě, případně v kolekci. V případě zakoupeného setu bude cena stanovena dle domluvy.
best perfectrolexwatches.to consists of a biggest role with the overseas wristwatch markets.an excellent synchronization from palm, your head and even coronary heart is known as a require for high quality https://www.saleslingerie.com/.offer swiss eta movement fake rolex.replica watches deutschland rolex circumstance created by hand-made yourself.we provide https://www.vapestore.to.discount https://omega.to brings you for less a piece of prominence the swiss brand is basking in for the last century and a half!100% quality cheap www.orionvape.com for sale.https://www.tomtops.ru forum to all mankind when using an begin memory.

KALENDÁŘ 2023

TJ Slavoj Ledenice vydal i na rok 2023 oblíbený nástěnný kalendář, ve kterém jsou týmové fotky všech oddílů a nechybí ani zajímavé obrázky z předchozího roku.

KŠILTOVKA

Před startem ročníku 2021/2022 jsme na trh uvedli novinku. Do sortimentu mezi ostatní nabídky jsme zařadili kšiltovku s vyšitým logem TJ Slavoj Ledenice.

KLÍČENKA

Jednou z dalších novinek bylo představení oblíbené klíčenky. Kromě dominantní  klubové barvy na sobě obsahuje také několik log klubu TJ Slavoj Ledenice.

KULICH

Modro-žlutý kulich s bambulí je dělaný ve vodorovných pruzích s nápisem TJ Slavoj Ledenice přes obvod. Provedení je bez loga. Vel.: L (muži) a M (ženy, děti).

ŠÁLA

Modro-žlutá pravá pletená šála, vyrobená v univerzální velikosti. Logo klubu i třásně jsou na obou stranách šály, uprostřed zaujme velký nápis TJ Slavoj Ledenice.

PŘÍVĚŠEK (KOV)

Velký přívěšek například na klíče či klíčenku je vyroben z kovu a je vyobrazen ve tvaru našeho loga. Má barevné provedení a obsahuje emblém TJ Slavoj Ledenice.

PŘÍVĚŠEK (PLAST)

Velký přívěšek například na klíče  je vyroben z plastu na 3D tiskárně a je vyobrazen ve tvaru našeho loga. Má dvoubarevné provedení v podobě emblému.

ODZNÁČEK

Tradiční odznáček pro každého fanouška slouží k jasné identifikaci klubové příslušnosti. Vyroben je ve tvaru loga a je barevně proveden dle vzoru Slavoje.

OBJEDNÁVKY

Objednávky přijímáme výhradně na zveřejněných kontaktních adresách. Kalendář lze objednat na info@tjslavojledenice-fotbal.cz.

Ve zprávě bude nutné uvádět počet kusů daného sortimentu, další náležitosti budou poté řešeny individuálně na základě Vaší potřeby. Předání objednávky: osobní v Ledenicích / Českých Budějovicích.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022