FOTO: Ledenice prohrály ve druhé přípravě se Zlatou Korunou 3:5

Fotbalisté TJ Slavoj Ledenice pokračují v kondiční části přípravy, která trvá do konce února. V rámci přípravy sehráli druhé utkání a na UMT v Borovanech prohráli se Zlatou Korunou (účastník I. B třídy, sk. A) 3:5.

Dva góly Slavoje vstřelil špílmachr Miroslav Kadlec, jednou se trefil Lukáš Winkler. Ledenice v zápase nastřelily ještě dvakrát brankovou konstrukci a tři z pěti gólů inkasovali z brejků po situacích, kdy se snažili hrát vše na útok a vyrovnání. Poločas zápasu byl 0:1.

„I když jsme znovu prohráli, výkon byl daleko lepší. Místy jsme se sice dopouštěli jednoduchých chyb, ale přístup hráčů hodnotím daleko pozitivněji. Doufám, že v nastoleném trendu budeme dále pokračovat a naše práce se zúročí. Na hráče nyní čeká poslední týden kondiční části přípravy, který bude zakončen čtyřdenním soustředěním v Číměři. Pak už se vrhneme na práci s balonem,“ uvedl v hodnocení trenér Slavoje Stanislav Jindra.

Ledenicím stále chybí několik hráčů. Kapitán Jan Pavlík a stoper Adam Stránský laborují s kolenem, Matěj Volf nebo Jan Fencl jsou na dovolené. Poprvé se k týmu po zlomenině ruky naopak připojil Jakub Čermák.

Fotogalerie z utkání je k dispozici ZDE nebo na zonerama.com.

TJ Slavoj Ledenice – SK Zlatá Koruna 3:5 (0:1)

Branky Ledenic: Kadlec 2, Winkler

Ledenice: J. Svoboda (46. Mařík) – Čermák, Švarc, Princl, Kubec – Štrosser, Benhák, Kadlec, Havelka – Winkler, Šrajer. Hokejově střídali: Babka, Hinterhölz, Fošum

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022