Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

FOTO: Nová Ves rozhodla o vítězství v prvním poločase. Jediný gól Slavoje dal Viktor Svoboda

Druhý zápas turnaje Fotbal spojuje zavedl do Ledenic jediný tým z I. A třídy – TJ Nová Ves. Utkání hrané za velkého vedra skončilo 1:5.

Nová Ves od začátku zápasu plnila roli favorita a měla balon ve svém držení. Herní převahu dokázali hosté čtyřikrát zužitkovat a zaslouženě v poločase vedli. I díky chybám v ledenické hře. Slabší chvilku si vybral i brankář Jakub Vítek, kterému projela přízemní střela v kleku mezi rukama i nohama do sítě.

Po změně stran si vybral slabší chvilku i brankář soupeře a využil toho Viktor Svoboda, který propadlý centr dorazil do branky – 1:4. Na rozdíl dvou gólů mohl snížit Patrik Svoboda, kterého ale naopak parádním zákrokem vychytal gólman. Několik dobrých zákroků pak měl na druhé straně i střídající Josef Mařík.

Nová Ves po třech zápasech jasně vede skupinu, Ledenice spolu s Hrdějovicemi zůstávají bez bodu. Třetí zápas odehraje Slavoj v sobotu 20. června od 17 hodin v Dolním Bukovsku.

„Soupeř ukázal, že má kvalitní tým. Mrzí mě několik našich individuálních chyb. Mohli jsme zápas více zdramatizovat,“ uvedl předseda Slavoje Zdeněk Vitoušek.

„Byla to dobrá příprava. Jsme rádi, že jsme se dokázali opět střelecky prosadit. Malinko nás mrzí neudržená nula, ale bylo by to už divné, kdybychom znovu neinkasovali,“ uvedl s úsměvem trenér Nové Vsi Roman Tunka.

TJ Slavoj Ledenice – TJ Nová Ves 1:5 (1:1)

Branky: 48. V. Svoboda – 25. a 45. Jiránek, 5. Pech, 37. Janeček, 84. D. Vávra. Rozhodčí: Dimitrov. Bez karet.

Ledenice – 1. poločas: Vítek – Princl, Stránský, Fošum, Kubec – Babka, Volf, Kadlec, Čermák – Šrajer, Winkler. 2. poločas: Mařík – Michner, Fošum, Stránský, Havelka – V. Svoboda, Kožant, Kadlec, Šrajer – P. Svoboda, Winkler

Nová Ves: Bartizal – Žoček, Pech, Novák, Janeček, F. Vávra, Holý, Šulčík, Havel, Jiránek, Trejbal. Střídali: Boháč, Graman, Beneš, D. Vávra

Fotogalerie z utkání je ZDE.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022