Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

FOTO, OHLAS: Starší žáci po soustředění prohráli se starou gardou těsně o gól

Kondiční soustředění v domácích podmínkách mají za sebou hráči TJ Slavoj Ledenice U14. Během čtyř dnů absolvovali starší žáci několik tréninků a zápas se starou gardou.

Od středy 4. do soboty 7. srpna měli v plánu starší žáci kondiční soustředění. Na domácím areálu trénovali na tartanových plochách i na hřišti. Přípravu jim ale výrazně komplikovaly deště, takže v provizorních podmínkách trénovali i v útrobách šaten, kde na ně čekal kruhový trénink.

Poslední den soustředění pak odehráli modelový zápas proti Joudům (stará garda Slavoje), který prohráli těsně 2:3.

„Přípravu nám bohužel hodně ovlivnilo počasí. Nestihli jsme kvůli tomu natrénovat vše, co jsme chtěli. I tak ale kluci dostali do těla. Zápas proti Joudům splnil naše očekávání. Kluci si sáhlo na dno svých sil, protože šest hráčů chybělo a utkání na 2x 35 minut se odehrálo bez střídání. Zároveň si ale ověřili, že když opravdu chtějí, tak mají fotbalovosti dostatek. Joudům děkujeme za zápas a přístup k němu,“ řekl hlavní trenér týmu Petr Salák.

TJ Slavoj Ledenice U14 – Joudové 2:3 (1:2)

Branky: Prokop, Ochozka – Jaroslav Čech, Jiří Čech, Krofika. Rozhodčí: P. Salák. ŽK: 0:1 (Jiří Čech). Diváků: 20.

Ledenice U14: J. Salák – Bicera, Machalouš – Briš, Ochozka, N. Čech – Prokop, Herda, Uhlíř

Joudové: Vitoušek – Farkota, Švarc – Dědič, Jiří Čech, Tichý – Jaroslav Čech, Heřman, Krofika

Přípravný zápas TJ Slavoj Ledenice U14 – TJ Slavoj Ledenice „Joudové“ (7. srpen 2021)

Celá fotogalerie ze soustředění je na FB

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022