FOTO, OHLAS: Starší žáci začali sezonu prohrou v Mokrém

Dobrý vstup do zápasu a dobrý první poločas měli starší žáci TJ Slavoj Ledenice na půdě TJ Mokré. Domácí tým ale dokázal zápas otočit a lepším druhým poločasem vyhrál o čtyři góly.

Ledenice odjely do Mokrého oslabeni o tři hráče. Kvůli nemoci chyběl i brankář Jakub Salák, kterého provizorně nahradil jinak obránce Matouš Jindra. „A musím říct, že si vedl skvěle. Minimálně pět gólů dokázal chytit,“ řekl k jeho výkonu trenér Petr Salák.

Slavoj měl do zápasu dobrý vstup, který korunoval gólem nejmladší hráč na hřišti Miloslav Uhlíř. Ledenice dokázaly staršímu protivníkovi konkurovat po celý první poločas (Ledenice nasadily do zápasu čtyři hráče ročníku 2010, jednoho 2009, pět 2008 a pouze jednoho 2007. Domácí hráli se šesti hráči 2007 a zbytek byl z ročníku 2008).

„I to byl asi důvod, proč jsme nezachytili nástup do druhé půle. Kluci trochu odešli fyzicky a na vyspělejšího soupeře už tolik nestačili. Hned ze začátku jsme dostali rychle tři branky a bylo po zápase. Jisté náznaky jsme tam pak ještě měli, ale doplácíme na málo starších hráčů, které musíme doplňovat kluky s mladších žáků. Svým výkonem ale zaujali nováčci i někteří mladí kluci. Budeme doufat, že až budeme kompletní, tak výkony půjdou nahoru. Pokusíme se první body uhrát za týden doma s Lipí,“ dodal Salák.

TJ Mokré – TJ Slavoj Ledenice 5:1 (2:1)

Branky: 20. 37. a 39. Michal Pupek, 32., 53. Matyáš Pupek – 13. Uhlíř. Rozhodčí: Pileček – Hrabánek, Jindra. Bez karet. Diváků: 45.

Ledenice: Jindra – Machalouš, Hinterhölz, Musil – Herda, Ochozka (K), Briš – Mckeon, Malík. Střídali: Uhlíř, Fuka, Čech

Fotogalerie z utkání je ZDE.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022