FOTO: Slavoj dnes končí soustředění. V pondělí hraje s Dřítní

Fotbalisté TJ Slavoj Ledenice zakončí dnes večer třídenní soustředění v Číměři. V jeho rámci absolvovali devět tréninkových jednotek. Hned v pondělí čeká na hráče zápas s Dřítní, který se odehraje na UMT v Třeboni.

V pořadí půjde o třetí přípravný zápas a výkop má naplánovaný za umělého osvětlení v 18 hodin. Ledenice zatím obě přípravy prohrály. S Holubovem 1:2 a Zlatou Korunou 3:5. „O výsledky nám sice nejde, ale lepší herní projev bychom už potřebovali. Otázka je, jak se na hráčích projeví soustředění, kde dostali pořádně do těla,“ uvedl hlavní trenér Stanislav Jindra. „Připravili jsme pro ně třífázové tréninky. Doufali jsme sice ve větší účast, ale kluky, co přijeli, musím pochválit. Absolvovali i náročné kopečky v lesích v okolí k místnímu lomu.“

Soustředěním Ledenice zakončily kondiční část přípravy a od pondělí najedou na herní část přípravy.

Foto ze soustředění – 2. den | 3. den

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022