Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

FOTO: Slavoj Ledenice v generálce tvrdě narazil a ve Svinech vysoko prohrál

Poslední přípravný zápas před startem nové sezony (I. B třída) fotbalisté TJ Slavoj Ledenice nezvládli. Na hřišti Spartaku Trhové Sviny (I. A třída) prohráli 2:6. Oba góly daly letní posily.

Hráči Ledenic v předešlých přípravách porazili Dříteň (8:2) i Křemži (3:0). V posledním testu ale neuspěli. Na půdě svinenského Spartaku prohrávali během zápasu už 0:6 a vypadalo to na debakl. Domácí pak zmírnili svoji rychlou a přesnou hru, čímž dali soupeři možnost se více dostat do tempa.

Na 1:6 snížil ve druhém poločase z pokutového kopu Ondřej Švarc, který opět nastoupil coby letní posila na stoperu. V závěru pak stav korigoval Jakub Čermák, který se prosadil po úniku střelou kolem brankáře. Trenér Slavoje musel do zápasu poslat silně kombinovanou sestavu, protože z různých důvodů chybělo pět hráčů základní jedenáctky.

„Na to se ale vymlouvat nebudeme. O víkendu ve Studené budeme ještě více oslabeni a budeme to muset nějak zvládnout. Pro kluky šlo o těžký test a jsem rád, že viděli rychlost a důraz soupeře,“ uvedl trenér Ledenic Stanislav Jindra. „Hodně nás během zápasu sráželi individuální chyby a ztráty jednoduchých míčů. „Máme poslední dva tréninky do prvního zápasu a pokusíme se ještě na určitých věcech zapracovat.“

Fotogalerie z utkání je na tomto odkazu.

TJ Spartak Trhové Sviny – TJ Slavoj Ledenice 6:2 (2:0)

Branky Ledenic: Švarc z penalty, Čermák

Ledenice: J. Svoboda – Princl, Švarc, Kubec, Havelka – Čermák, Fencl, Štrosser, P. Svoboda – Pavlík, Winkler. Náhradníci: Hrubý, Mařík, Michner, Hinterhölz

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022