Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

FOTO: Slavoj prohrál v Mladém o dva góly. V tabulce zůstává poslední

Ani na pátý pokus se fotbalisté TJ Slavoj Ledenice nedočkali vítězství. Po špatném výkonu prohráli na hřišti SK Mladé 1:3. Všechny góly vstřelil domácí tým po chybách při bránění. 

Slavoj sice začal zápas dobře a v úvodní části měl několik náznaků šancí. Ledenice navíc poprvé hrály prakticky v kompletní sestavě, jenže všechny plány si pokazily po zbytečné brance v 19. minutě.

Mladé nastoupilo na Slavoj s velmi tvrdou hrou, kterou hlavní sudí Petr Krejník nepochopitelně netrestal. Jen v úvodních deseti minutách zápasu měli dostat domácí tři žluté karty (např. za podkopnutí soupeře zezadu bez míče)…

Slavoj měl během zápasu několik vyložených šancí, ale ani samostatný únik Lukáše Winklera brankou neskončil. Domácí tým potrestal všechny tři chyby v obraně soupeře. Alespoň zdramatizovat zápas mohl v závěru Jan Fencl, ale jeho gól na 2:3 byl z ofsajdu.

V dalším utkání přivítají Ledenice, které se stále krčí na dně tabulky, aktuálně pátý AC Buk.

„Z naší strany šlo o nepovedený zápas. Opět se potvrdila skutečnost, že nejsme schopni dát gól a bohužel v tomto zápase nezazářila ani obrana. Celkový projev týmu byl hodně špatný,“ řekl stroze k utkání trenér Petr Volák.

SK Mladé – TJ Slavoj Ledenice 3:1 (3:1)

Branky: 19., 28. a 39. Červený – 38. Kadlec. Rozhodčí: Krejník – Škuthan, Buřič. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (87. Červený po 2. ŽK). Diváků: 84.

Mladé: Brůžek – Šimek, Šťastný (75. Zemek), König, Schuster, Pešek (81. Novotný), Kočvara, Červený, Šafrata (88. Vokáč), Moudrý, Lískovec (46. Drábek)

Ledenice: Mičan – Princl (68. Kubec), Stránský, Dudáček, Volák – Volf (70. V. Svoboda), Fencl (86. Fošum), Cempírek, Čermák – Winkler (78. P. Svoboda), Kadlec

Fotogalerie z utkání je ZDE

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022