FOTO: Starší žáci přestříleli Kamenný Újezd, body ale opět nezískali

Šesté kolo okresního přeboru zavedlo starší žáky TJ Slavoj Ledenice na hřiště TJ Sokol Kamenný Újezd. Po boji mladíci Slavoje prohráli 0:1.

Jedinou branku utkání vstřelili domácí ve 46. minutě po dobrém průniku jejich stopera. Ledenice sice měly více šancí a střel, gól ale nedaly. Nejblíže byli obránce Vilém Machalouš a brankář Jakub Salák. Jejich pokusy ale skončily na tyči.

Další zápas odehrají starší žáci v pátek 8. října doma proti SK Mladé.

„Další zápas dvou rozdílných poločasů. První byl oboustranně dost neurovnaný. Až holomajzna. Oba týmy si vytvořily pár šancí, ale jinak se nic moc nedělo. Ve druhém poločase jsme po rychlém brejku inkasovali a šlo bohužel o jediný gól zápasu. Od té chvíle ovšem naši kluci začali hrát fotbal a přicházely šance. Ale jejich proměňování… to je katastrofa. Pravda je, že jsme dali gól, který sudí neuznal pro sporný ofsajd. Naše dlouhodobá bolest je ofenziva a to se opět potvrdilo. Musíme na ní pracovat,“ řekl hlavní trenér Petr Salák.

TJ Sokol Kamenný Újezd – TJ Slavoj Ledenice 1:0 (0:0)

Branka: 46. Sedláček. Rozhodčí: Gažák. Bez karet. Diváků: 15.

Ledenice: J. Salák – Briš, Jindra, Machalouš – Uhlíř, Ochozka, Musil – Hinterhölz,Mckeon. Střídali: Herda, Čech, Prokop.

Malá fotogalerie z utkání je k dispozici ZDE

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022