FOTO: Těsná prohra. Ledenice neudržely poločasové vedení

Druhé kolo nového ročníku soutěže zavedlo poprvé na domácí stadion starší žáky TJ Slavoj Ledenice. S TJ Sokol Lipí prohráli po vyrovnaném průběhu 1:2.

Ledenice poslal v závěru prvního poločasu krásnou střelou přes brankáře do vedení Matouš Ochozka. Lipí ale vývoj otočilo ihned po přestávce, kdy využilo drobných chyb u domácích hráčů. Oba góly vstřelil šikovný Petr Interholc.

„Lipí v prvním kole deklasovalo Kameňák o sedm gólů, takže jsme před zápasem byli na pozoru. Do utkání jsme šli skoro v kompletní sestavě a bylo to znát. Celý zápas s Lipím byl naprosto vyrovnaný. Potvrdilo se to, co nás trápí dlouhodobě. A to je proměňování šancí. Soupeř využil našich dvou nedůrazů. Bohužel jsme využili jen jednu střelu, a to je k vítězství málo. Chci ale podotknout, že oproti zápasu v Mokrém jsme podali mnohonásobně lepší výkon. Jsem přesvědčen, že pokud klukům vydrží elán ze zápasu s Lipí, tak se brzy dostaví i nějaký ten bodík,“ řekl po utkání domácí trenér Petr Salák.

TJ Slavoj Ledenice – TJ Sokol Lipí 1:2 (1:0)

Branky: 34. Ochozka – 37. a 40. Interholc. Rozhodčí: Buřič. Bez karet. Diváků: 32.

Ledenice: J. Salák – Machalouš, Jindra, Briš – Hinterhölz, Ochozka (K), Musil – Malík, Prokop. Střídali: Herda, Mckeon, Čech, Fuka

Fotogalerie z utkání

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022