Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

FOTO: Úspěšná generálka. Žáci zvládli poslední test s Lišovem

Těsná, ale vybojovaná výhra. Starší žáci TJ Slavoj Ledenice porazili v generálce na soutěž SK Lišov 4:3. O góly se postarali čtyři hráči.

Ledenice si v utkání vyzkoušely několik různých věcí i novinek z tréninku. Během utkání navíc museli domácí otáčet stav a v posledním testu před startem sezony si tak úspěšně vyzkoušeli své umění.

V prvním kole okresního přeboru přivítá Slavoj v sobotu 5. září FK Borek. Zápas začne v 10:30.

„Ze zápasu mám upřímně radost. Kluci nejenže dokázali otočit nepříznivý výsledek, ale navíc se prosadili i z různých pozic. V zápase jsme si vyzkoušeli nějaké věci při standardních situacích a docela to fungovalo. Na tréninku se ještě zaměříme na detaily a s pokorou půjdeme do soutěže,“ uvedl k zápasu trenér Petr Salák.

TJ Slavoj Ledenice – SK Lišov 4:3

Branky domácí: Prokop, Ochozka, Musil, Panuš

Ledenice: J. Salák – Jindra, Panuš, Machalouš – Briš, Ochozka, Novotný, Čech, Stropek – Musil, Prokop (bez udání střídání)

Fotogalerie z utkání je ZDE.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022