Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

FOTO: Žáci v premiéře prohráli v Borovanech o čtyři góly

Tým žáků TJ Slavoj Ledenice má za sebou velkou premiéru. V přípravném utkání na půdě FK Borovany totiž kluci hráli poprvé na velkém hřišti pro starší žáky. V derby sice vedli, ale nakonec prohráli 2:6.

Utkání se odehrálo na velikost vápno – vápno a systémem 8+1. Slavoj do zápasu nasadil velmi mladou sestavu, která se projevila zejména při standardních situacích, kdy domácí byli i o dvě hlavy vyšší.

I přes tento hendikep ale odehrály Ledenice utkání velmi dobře a výkon byl příslibem do dalších let. V kategorii starších žáků má Slavoj aktuálně totiž jen čtyři hráče. Zbytek týmu patří věkově do mladší kategorie.

„K prvnímu utkání za starší žáky jsme zavítali k derby do Borovan. Pro všechny i mě se jednalo o premiéru v kategorii starších žáků na velkém hřišti. Výsledek možná opět vypadá hrozivě, ale zdání trošku klame. Myslím, že určitou část zápasu jsme byli místy i více než rovnocenným soupeřem. Pro kluky bylo složitější si zvyknout na velikost hřiště a i podstatně vyšší domácí hráče. I přes prohru musím kluky pochválit, že to odmakali, i když toho měli plné kecky. Sami poznali, na čem budeme muset během letní přípravy zapracovat. A to je hlavně fyzička,“ zhodnotil zápas trenér Ledenic Petr Salák.

V dalším utkání se Slavoj utká v sobotu 20. června doma s Jiskrou Třeboň. Hrát se bude od 10:30.

Fotogalerie z utkání je na FB nebo Zoneramě.

FK Borovany – TJ Slavoj Ledenice 6:2 (4:1)

Branky Ledenic: Ochozka 2

Ledenice: J. Salák – Jindra, Machalouš, Hinterholz – Novotný, Ochozka, Panuš, Herda, Stropek – Briš, Musil.

 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022