Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

FOTO: Žáci v premiéře statečně vzdorovali Borku. Výkon byl příslib

První soutěžní utkání v kategorii starších žáků mají za sebou fotbalové naděje Slavoje Ledenice. Na domácím hřišti prohráli s favorizujícím Borkem 1:6.

Žáci Ledenic prohráli se silným a věkově vyspělejším soupeřem po statečném boji o pět branek. Výkon týmu byl příslib do dalších zápasů.

„První zápas máme za sebou a někomu se to může zdát divné, ale kluky musím pochválit. Soupeř byl o něco lepší a vyspělejší, ale naši kluci makali a nic Borku nedali zadarmo. Pokud i k dalším zápasům přistoupíme takto zodpovědně, myslím, že máme na co navazovat a tým budeme dále budovat s dobrou perspektivou pro další roky. Bylo to ale teprve první utkání, takže na velké hodnocení je zatím brzo. Až další utkání nám nastaví zrcadlo,“ řekl trenér týmu Petr Salák.

Fotogalerie z utkání je ZDE.

TJ Slavoj Ledenice – FK Borek 1:6 (0:3)

Branky: 63. Prokop – 1., 7., 38., 45. a 55. Legdan, 13. Vošalík. Rozhodčí: Zloch. Bez karet. Diváků: 20.

Ledenice: Salák – Panuš, Hinterhölz, Machalouš, Ochozka, Herda, Jindra, Čech, Prokop, Briš. Střídali: Stropek, Mckeon

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022