Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

FOTO: Žáci ve druhé přípravě prohráli se silným Roudným o 10 gólů

Druhý přípravný zápas z pěti plánovaných odehráli včera žáci TJ Slavoj Ledenice. S týmem Malše Roudné prohráli 1:11. Jediný gól Slavoje vstřelil v prvním poločase Karel Musil.

Malše Roudné do Ledenic přijelo s trenérským triem Josef Svoboda – Michal Bez – Jiří Filouš, kteří v minulosti hájili dres A-týmu Slavoje. Utkání se neslo v přátelské atmosféře a i přes jasný výsledek bylo přínosem pro oba kluby.

Na podmáčeném terénu hráli malí fotbalisté před slušnou diváckou kulisou. Utkání na 2x 30 minut skončilo po poločasech 1:4 a 0:7 výhrou hostujícího týmu 1:11. Jedinou branku Ledenic vstřelil Karel Musil.

Slavoj Ledenice po výhře nad Olešnicí 4:3 a včerejší prohře odehraje další zápas ve čtvrtek 11. června s týmem Nových Hodějovic (16:30).

Hodnocení zápasu:

Petr Salák, trenér Ledenic: „Roudné hraje krajskou soutěž a pro naše kluky šlo především o sbírání zkušeností. Věděli jsme, že soupeř bude herně výrazně lepší. S tím jsme do zápasu šli. Hodnotit můžu více jen první poločas, ve kterém jsme drželi krok a soupeře stíhali. Druhá půle už byla v režii hostujícího týmu. Zápas jsme i tak ale dohráli se ctí. Doufám, že si kluci odnesli z utkání nějaké poznatky a nejen svěšenou hlavu z porážky. Jde jen o přípravu na další sezonu. Klukům v týdnu řeknu pár věcí k zápasu, protože je chci pochválit. Měli tam několik dobrých momentů, na kterých je potřeba dále pracovat. Chtěl bych dále pozvat diváky na další zápas s Hodějovicemi. Přijďte kluky povzbudit!“

Josef Svoboda, asistent trenéra Roudné: „Kluky jsme do zápasu poslali s tím, že po nich chceme, aby hráli kombinační hru. To se nám podařilo. I přes výhru máme ale rezervy a je pořád na čem pracovat. Děkujeme domácím za zápas. Hráli bojovně a byli dobrý soupeř.“

TJ Slavoj Ledenice – TJ Malše Roudné 1:11 (1:4)

Branka domácí: Musil

Ledenice: V. Salák – Machalouš, Jindra, Hinterhölz, Čech – Ochozka – Novotný, Briš, Musil, Bicera, McKeon, Herda

Roudné: Štěpán – Novotný, J. Filouš, Švarc – O. Filouš, Sedláček, Kouba, Mareš. Střídali: Doucha, Polák, Masaryk

Fotogalerie z utkání je na FB TJ Slavoj Ledenice nebo Zoneramě.

 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022