Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

Generálku obstarají Loučovice. Hrát se bude v neděli

Poslední přípravný zápas přes startem sezony 2020/2021 odehrají hráči TJ Slavoj Ledenice na půdě Vltavanu Loučovice. Slavoj pojede k zápasu znovu v okleštěné sestavě.

Poslední prověrka před úvodním utkáním sezony s Dolním Bukovskem bude pro ledenický Slavoj test pro další testování hráčů na různých pozicích. Mimo hru je stále Miroslav Kadlec, Jan Pavlík nebo Matěj Volf. Problémy s kolenem i nadále hlásí Jan Fencl a Tomáš Hrubý. Na zápas nebudou k dispozici ani Karel Havelka, který si čerstvě bude plnit manželské povinnosti nebo Ondřej Švarc.

„Bohužel nás stále trápí poměrně velká marodka a zatím to moc nevypadá, že by se to mělo výrazně zlepšit. V Loučovicích to bude generálka pro všechny. Čeká nás tým ze stejné soutěže, ale ze skupiny A. Těšíme se na krásný areál a věřím, že kluci, co nastoupí, ukáží, že chtějí zabojovat o místo v základní sestavě,“ uvedl trenér týmu Petr Volák. „Po Loučovicích máme ještě dva týdny tréninku, ve kterých budeme pokračovat v kondičně-herních věcech.“

Utkání Loučovice – Ledenice má výkop v neděli od 17 hodin.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022