Hledá se posila pro PR. Najde se mezi fanoušky?

Sezona 2020/2021 se rychle blíží a TJ Slavoj Ledenice pro ni hledá novou posilu do týmu, která by pomáhala s mediálními výstupy klubu.

„Plánujeme ještě více mediálních výstupů a aktivit. K tomu ale potřebujeme sehnat nového člověka, který by byl ochotný zapojit se a tvořit obsah pro fanoušky i širokou veřejnost,“ říká místopředseda klubu Michal Hladík.

Slavoj hledá zapáleného fanouška, který by byl ochotný pomáhat s PR stránkou. Samozřejmě se nejedná o spolupráci za finanční odměnu. Zájemce ale bude ještě více součástí ledenického týmu.

A nemusí zůstat jen u jedné osoby. Rozsah a svěřená témata (foto, video, články, grafiky, sociální sítě, tiskové zprávy…) by si mezi sebe mohlo rozdělit i více lidí. Případní zájemci mohou napsat na michal@ledenickasportovni.cz, kde se dozví více informací.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022