Jsi fanoušek Slavoje? Zapoj se do redakce klubu

Fandíš ledenickému fotbalu, pravidelně ho sleduješ a ideálně se i chodíš dívat na zápasy (není však podmínkou)? Pak jsi jasný kandidát, kterého hledáme pro rozšíření redakce klubu!

Klub TJ Slavoj Ledenice se snaží poskytovat co největší servis ohledně zveřejňování informací a fotek z akcí a zápasů jednotlivých týmů. Jak na webu, tak i na facebooku, instagramu apod. K tomu, aby se všechno opravdu dalo včas medializovat, potřebujeme ale rozšířit redakci webu. A to nejen jedním člověkem, takže pokud máš partu, zapojit se vás může více.

Jestli nemáš žádné zkušenosti, ale chtěl bys to zkusit, napiš. Rádi vše vysvětlíme, proškolíme a zaučíme. Takže pokud máš zájem se zapojit, napiš na michal@tjslavojledenice-fotbal.cz, kde se dozvíš více informací.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022