Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

Klub má nového místopředsedu a dál jedná o trenérovi i posilách

Dlouhou a nucenou fotbalovou přestávku využívá vedení TJ Slavoj Ledenice pro věci, které z části nejsou na veřejnosti vidět, nebo jejich čas teprve přijde. Po dnešním jednání výkonného výboru byl zvolen Michal Hladík jako nový místopředseda klubu.

„Všichni se už těšíme na zápasy. Ani pro nás není toto období jednoduché. Je smutné, když se sejdeme v areálu, který je zcela prázdný,“ uvedl po jednání předseda Zdeněk Vitoušek. „Současný stav se snažíme maximálně využít a připravujeme hodně věcí na novou sezonu.“

Jednání probíhají s několika hráči, o které má klub velký zájem. „Trošku nám to komplikuje stav, že nemáme ještě hlavního trenéra. Chtěli jsme s ním situaci kolem posil řešit. S jedním hráčem máme už vše domluvené, ale jméno zveřejníme až to bude administrativně dořešené. Dále jednáme i s brankářem a tvořivým záložníkem,“ řekl k případným posilám Michal Hladík, který se ode dneška stal novým místopředsedou klubu a má v gesci hlavně hráčský kádr.

„Místopředsedu jsme do této doby neměli. Chtěli v klubu jsme posílit na jednací pozici. Michal je schopný kluk, který splňoval všechny parametry,“ dodal Vitoušek s tím, že vedení nadále připravuje mimo jiné drobné inovace v areálu a prioritně řeší otázku nového trenéra. „Nějaká jednání už proběhla, ale k dohodě jsme zatím nedošli. V týdnu se s jedním trenérem znovu setkáme a věřím, že se ke spolupráci významně posuneme,“ řekl na závěr Hladík.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022