Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

Ledenice čeká první příprava. V sobotu se utkají s Holubovem

Třetí týden zimní přípravy zakončí fotbalisté TJ Slavoj Ledenice prvním přípravným zápasem. V sobotu od 17 hodin se utkají na UMT v Hluboké nad Vltavou s SK Holubov.

Holubov je tým z českokrumlovského okresního přeboru, který během podzimu nasbíral ve 12 zápasech 14 bodů (skóre 26:32) a skončil na devátém místě. Pro oba týmy půjde o první herní test v zimě.

„Čeká nás první přípravný zápas a do zápasu půjdeme z plné fyzické přípravy. Hráči měli míč k dispozici pouze na jednom tréninku a tak jsem zvědav, jak se s tím popasují. Zápas bereme jako součást nabírání fyzické kondice a proto budeme po hráčích chtít, aby zápas odehráli v co nejvyšším tempu a maximálním nasazení. Samozřejmě každý výsledek má vliv na psychiku hráčů a proto doufám, že zápas zvládneme i výsledkově, i když tentokrát nebude výsledek naším hlavním kritériem. Hlavně si přeji, aby se nikdo během zápasu nezranil a mohli jsme dále pokračovat v přípravě na jarní část sezóny,“ uvedl k utkání hlavní trenér Ledenic Stanislav Jindra.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022