Ledenice mají před sebou nejtěžší test zimy. V neděli se utkají s Hrdějovicemi

Předposlední přípravný zápas odehrají fotbalisté TJ Slavoj Ledenice v neděli od 18 hodin. Na UMT v Hluboké nad Vltavou se postaví Slavoji Hrdějovice, který na nedávné Hlubocké zimní lize skončil na výborném druhém místě.

Ledenice mají za sebou tři přípravné zápasy s bilancí jedné remízy a dvou proher. Po prohrách s Holubovem a Zlatou Korunou remizovaly v pondělí s Dřítní. V poslední přípravě se pak utkají v pátek 13. března s Borovany.

„Hrdějovice mají za sebou povedené účinkování v Hlubocké zimní lize. V semifinále porazily i domácí Hlubokou a ukázaly, že mají velmi dobře složené mužstvo. Doufám, že k utkání konečně odjedeme v kompletním složení, protože to pro nás bude velký test. Zároveň to pro nás bude i taková malá generálka na jaro. Od zápasu očekávám z naší strany více fotbalovosti a zlepšení v koncovce.  Náš výkon by měl mít stoupající úroveň. Věřím, že mužstvu Hrdějovic budeme důstojným soupeřem,“ uvedl před zápasem trenér Ledenic Stanislav Jindra.

Hrdějovice odehrály finále Hlubocké zimní ligy v této sestavě: Hrdějovice: Boček – Nedorost, Pavel, Lipold, Hrdlička, Kaisler, Kukačka, Ridvan, Filípek, M. Hondlík, Miklík. Střídali: Decarli, Bohoněk, Fajtl, T. Hondlík

Zimní příprava TJ Slavoj Ledenice:

8. únor: Holubov – Ledenice 2:1 (1:0). Hráno na UMT Hluboká
23. únor: Ledenice – Zlatá Koruna 3:5. Hráno na UMT Borovany
2. březen: Ledenice – Dříteň 0:0. Hráno na UMT Třeboň
8. březen: Hrdějovice – Ledenice 18:00 (UMT Hluboká)
13. březen: Borovany – Ledenice 18:30 (UMT Borovany)

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022