Ledenice v první přípravě nestačily na Holubov

Fotbalisté TJ Slavoj Ledenice mají za sebou první herní test. S SK Holubov prohráli 1:2. V kombinované sestavě vstřelil jediný gól Slavoje Lukáš Winkler, který vyrovnal ve druhém poločase. Hosté rozhodli o vítězství v závěrečné části zápasu.

Holubov, který hraje českokrumlovský okresní přebor, odehrál proti Ledenicím slušný zápas a byl více na míči. Hráči Slavoje, kteří do zápasu šli z plné zimní přípravy, často dělali laciné chyby. Utkání jen přihlíželi Adam Stránský nebo Jakub Čermák, kteří mají zdravotní problémy. Další hráči měli pracovní povinnosti nebo jsou na dovolené.

Druhý zápas v zimní přípravě odehraje Slavoj 23. února se Zlatou Korunou.

Komentář trenéra připravujeme.

Malá fotogalerie z utkání je ZDE.

TJ Slavoj Ledenice – SK Holubov 1:2 (0:1)
Branka Slavoje: Winkler
Ledenice: J. Svoboda – Princip, Benhák, Fošum, Kubec – Havelka, Kadlec, Štrosser, Kožant – Hrubý, Hinterhölz. Střídali: Winkler, Michner, P. Svoboda.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022