Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

Marodka se vyprazdňuje. Problémy hlásí „pouze“ dva hráči

Nepovedený podzim ledenického Slavoje v sezoně 2019/2020 je pryč. Naštěstí. Velkou vinu na špatných výkonech měla i početná marodka v týmu. Jak to vypadá s hráči, kteří měli největší zdravotní problémy?

Miroslav Kadlec, Adam Stránský, Tomáš Hrubý, Lukáš Winkler nebo kapitán Jan Pavlík. Všechno hráči základní sestavy. K tomu lze připočíst i Jakuba Čermáka, který se zranil těsně před startem zimní přípravy. Během podzimu se Ledenicím zranilo postupně až sedm fotbalistů.

Čermák měl zlomenou ruku, Stránský, Kadlec, Hrubý a Pavlík laborovali s koleny. Winkler měl svalové problémy se stehnem a do několika zápasů šel s rizikem, že nemusí vydržet ani pět minut.

„Docela jsme si to vyžrali. Jsme rádi, že uplynulá sezona je definitivně pryč,“ uvedl vedoucí A-týmu a provizorní asistent Michal Hladík. Vedení aktuálně skládá kádr na novou sezonu a počítá i s navrátilci.

Stoprocentní uzdravení hlásí Kadlec, Čermák a Winkler. Problémy naopak přetrvávají u Stránského a Pavlíka.

„Koleno od ledna drží. Vše je v pohodě,“ uvedl špílmachr týmu Miroslav Kadlec, který prakticky celý podzim bojoval nejen se soupeři, ale i se záhadným zánětem kolene. „Asi jsem ho předat Ádovi,“ dodal se smutným ušklíbnutím.

Kadlec tím myslel stopera Slavoje Adama Stránského, který odehrál pouze pět zápasů a problémy má i v současnosti. „Sport jsem ještě pořádně nezkoušel, takže uvidíme až po zátěži. Na kole to nebylo bohužel nic moc. Při běžném fungování je to ale o něco lepší,“ říká Stránský.

Zcela v pořádku je Čermák, který nemohl v zimě trénovat kvůli zlomenině ruky. „Už je to dobrý. V práci už funguji bez problémů. Jezdím na kole a snažím se udržovat v kondici.“

Velké zlepšení oznámili i útočníci Lukáš Winkler a Tomáš Hrubý. „Sval je už úplně v pohodě. Už by šlo dávat góly,“ řekl Winkler. „Koleno je docela dobré, ale někdy ho ještě cítím. Je to ale jen nárazově,“ dodal Hrubý.

Zato kapitán týmu Jan Pavlík má stále s kolenem nemalé potíže. „Koleno se sice tváří dobře, ale při zátěži to bolí. Bohužel asi budu muset na pořádné vyšetření…“

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022