Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

Mladší žáci pokračují v přípravě. Budou hrát ještě čtyři zápasy

Nucenou fotbalovou přestávku kvůli pandemii si zpestří tým mladších žáků pěti zápasy. Čtyři odehraje Slavoj v domácím areálu.

Do Ledenic postupně zavítají týmy TJ Sokol Olešnice, Malše Roudné, FC Nové Hodějovice a TJ Jiskra Třeboň. „Na zápasy se už všichni těšíme. Začali jsme konečně trénovat a chceme, aby měli kluci i herní praxi,“ uvedl hlavní trenér týmu Petr Salák.

Rozpis zápasů:
29. květen: Ledenice – Olešnice 4:3, branky: Novotný 2, Briš, Prokop
5. červen: Ledenice – Roudné 17:30
11. červen: Ledenice – Nové Hodějovice 16:30
16. červen: Borovany – Ledenice 16:15
20. červen: Ledenice – Třeboň 10:30

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022