Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

Muži jedou v sobotu do Bukovska, žáci přivítají Třeboň

Dva zápasy čekají v sobotu na fotbalisty TJ Slavoj Ledenice. Muži se v rámci turnaje Fotbal spojuje představí v Dolním Bukovsku, žáci doma přivítají Jiskru Třeboň.

Muži mají v turnaji odehrané dva zápasy s bilancí dvou proher. Po utkání v Mladém (2:3) a doma s Novou Vsí (1:5) je čeká na hřišti soupeře celek Dolního Bukovska, které má stále šanci na celkové vítězství. Zápas začne v 17 hodin.

„Zatím nemáme ani bod, takže bychom už chtěli uhrát nějaký lepší výsledek. V zápase budeme sledovat určité věci, na které se pak zaměříme i v rámci letní přípravy. Hlavní ale je, aby se nikdo nezranil,“ uvedl asistent trenéra Michal Hladík.

Žáci pod vedením Petra Saláka odehráli v týdnu poprvé utkání na velké hřiště (vápno – vápno) a v sobotu budou pokračovat v herní přípravě doma s Třeboní. Začátek zápasu je v 10:30.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022