Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

Nová posila do branky Slavoje? To je Ondra Žurovec

Obměna kádru TJ Slavoj Ledenice pokračuje a dalším novým hráčem je sedmadvacetiletý Ondra Žurovec. Do Slavoje přestoupil z TJ Kašperské Hory.

Kromě Kašperských Hor jste hrál i za jiný tým nebo Ledenice jsou první změna?
Nehrál. Minulost mám spojenou jen s TJ Kašperské Hory.

Do Ledenic přicházíte jako brankář, ale v přípravě jste si zkusil i hru v poli. Zkusil jste si v minulosti více postů?
Je to tak, že v Kašperských Horách jsem od přípravky, přes žáky a i dorost hrál jako podhrot. Až s přestupem do mužské kategorie jsem se přesunul do branky.

Jak jste se vlastně dostal do Slavoje?
To je taková rychlovka… mám odtud přítelkyni a jednou jsem si šel zakopat se starou gardou Slavoje, která si říká Joudové. Že budu na hřišti se dozvěděl pan Kubeš, který je přítelkynin příbuzný. No a tak neváhal uprostřed zápasu přijít do hřiště a zeptat se mě, jestli bych nechtěl zkusit hrát za áčko. Domluvili jsme se, že to zkusit můžu. No a hned druhý den mi zvonil telefon. Dal jsem první trénink a už to bylo. Prostě rychlá a efektivní práce. (úsměv)

Máte za sebou část přípravy a aktuálně zápas s Křemží. Jak byste přípravu a tento zápas zhodnotil?
Příprava je podle mě super, baví nás. Co se týče mé osoby, tak je co zlepšovat.

Co kabina? Jak jste zapadl mezi kluky?
Kluci jsou super. V kabině panuje férovost i upřímnost.

Už jste se bavil s trenérem, co si od vás v sezoně představuje?
Bavili jsme se, ale spíš o aktuálním období. Byl by rád, kdyby moje docházka na tréninky byla větší. Strašně rád bych to splnil, ale skloubit to s prací je občas složité. Každopádně pro to udělám maximum.

Kdybyste se měl charakterizovat, tak co je vaše silná a co slabá stránka?
Silná je určitě pokora, týmový duch a loajálnost. Slabá je jednoznačně momentální forma. Potřebuji makat, abych se dostal zpátky, kde jsem býval před lety.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022