Novinky ve Slavoji? A-tým se zúčastní turnaje, starší žáky čekají přípravné zápasy

Rozvolňování opatření proti šíření C-19 pokračuje, a tak se k tréninku postupně vrací i týmy Slavoje Ledenice. Mužstvo starších žáků si aktuálně domlouvá několik zápasů a řeší soustředění, A-tým se přihlásil po roce opět do turnaje Fotbal spojuje.

Starší žáci trénují v rámci povolených možností již několik týdnů a trenéři aktuálně řeší další program týmu. „Scházíme se prakticky kompletní. Z přístupu kluků máme radost, i když po té dlouhé pauze není pro ně jednoduché zvládat zvyšování zátěže,“ říká hlavní trenér týmu Petr Salák.

„Chceme klukům tréninky po dlouhé době zpestřit i zápasy. Domluvili jsme si zatím tři zápasy. Další utkání řešíme. Do poloviny června bychom chtěli odehrát čtyři zápasy,“ řekl dále trenér.

„Po těchto utkáních plánujeme dát klukům pauzu a na začátku července odjedeme na čtyřdenní soustředění. Naplno následně začneme přípravu na sezonu 2021/2022 na začátku srpna,“ dodal Salák.

Tréninkové dávky už absolvují i hráči A-týmu Slavoje. A stejně jako starší žáci řeší zápasové možnosti i mužský výběr. „Dostali jsme znovu nabídku přihlásit se do turnaje Fotbal spojuje, který byl organizován i minulý rok po první vlně pandemie. Opět jsme rádi souhlasili s účastí. Těšíme se,“ uvedl vedoucí týmu Michal Hladík.

Do turnaje letos zasáhne šest týmů (Dobrá Voda, Nová Ves, Mladé, Loko České Budějovice, Ledenice, Dolní Bukovsko) a hrát se bude jednokolově. Slavoj bude hrát dvakrát doma a třikrát venku. Vše za přísných hygienických opatření.

Termíny zápasů na turnaji se aktuálně řeší, níže je předběžný program. Termínovka bude postupně aktualizována.

Zápasy starších žáků:
19. květen: SK Lišov – TJ Slavoj Ledenice 17:00
28. květen: FK Borovany – TJ Slavoj Ledenice 16:30
4. červen: TJ Slavoj Ledenice – TJ Sokol Chvalšiny 17:00 – v řešení změna termínu

Zápasy mužů – turnaj Fotbal spojuje:
1. kolo (22. květen): Dolní Bukovsko – Ledenice 16:00
2. kolo (28. květen): Nová Ves – Ledenice 18:00
3. kolo (4. červen): Ledenice – Loko České Budějovice 18:00
4. kolo (11. červen): Dobrá Voda – Ledenice 18:00
5. kolo (18. červen): Ledenice – Mladé 18:00

Poslední aktualizace: úterý 18. května v 19:04

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022