Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

Nový trenérský tým! V kooperaci budou působit tři trenéři

Jedna ze základních otázek před novou sezonou je u fotbalového klubu TJ Slavoj Ledenice zodpovězena. A-tým povede trojice Petr Volák – Michal Hladík – Martin Štěch.

Po konci trenéra Stanislava Jindry byla trenérská pozice v Ledenicích volná. Pro vedení Slavoje tak byl hlavní úkol pro jaro jasný – po skončené sezoně najít nového trenéra, který vrátí Slavoj mimo sestupové pozice. „Ideálně do horní poloviny tabulky,“ říká předseda klubu Zdeněk Vitoušek.

„Bylo to pro nás poměrně náročné období. Hledali jsme kvalitního trenéra, který posune tým zase na další úroveň. Jednali jsme s několika aspiranty, mezi kterými například bylo i jméno bývalého prvoligového hráče. Dva trenéři nakonec zvolili angažmá ve vyšší soutěži, s jinými jsme se nedomluvili. Po několika dalších jednáních a úvahách jsme se rozhodli, že nebudeme angažovat vyloženě jednoho trenéra, ale utvoříme velký trenérský tým,“ dodal dále Vitoušek.

 

Dvě jména jsou v Ledenicích velmi dobře známá. Martin Štěch ve Slavoji dlouhodobě trénuje mládež a stará se ve vedení o administrativu klubu. Michal Hladík je bývalý hráč a v současnosti místopředseda klubu. Zcela novou tváří realizačního týmu je Petr Volák, který se sice už podílí na trénincích, ale oficiálně se stane členem trenérského týmu 22. června, kdy mu skončí angažmá v klubu SKP České Budějovice.

Všichni tři trenéři budou působit ve vzájemné kooperaci. „Jednotlivé role a činnosti si mezi sebou rozdělí interně,“ řekl dále předseda s tím, že klub aktuálně jedná o administrativním dořešení třech hráčů.

Složení realizačního týmu TJ Slavoj Ledenice pro sezonu 2020/2021:
Trenér: Petr Volák
Trenér: Martin Štěch
Vedoucí týmu a asistent trenéra: Michal Hladík

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022