O SLAVOJINÁŠ STADION

Sportovní areál TJ Slavoj Ledenice se nachází v Sokolské ulici a pro návštěvníky a sportovce nabízí široké množství možností. Areál je pro sportování osídlen od roku 1982, kdy se otevřelo fotbalové hřiště.

V roce 2019 prošel areál první vlnou modernizace, kdy byl starý škvárový ovál nahrazen tartanovým povrchem. Trávník na fotbalovém hřišti se navíc dočkal automatického zavlažování. Součástí areálu jsou i kurty na volejbal, nohejbal a tenis. Další informace jsou v sekci Rozpis sportovišť.

V plánu je postupně další modernizování areálu – osvětlení fotbalového hřiště a tartanového oválu, rekonstrukce budovy šaten a rozšíření areálu o hřiště s UMT.

UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

TJ Slavoj Ledenice důrazně zakazuje všem návštěvníkům vstup na tartanový ovál na dopravních prostředcích nebo v nepatřičné obuvi. Provoz a pohyb v areálu je řízen Návštěvním řádem. Užívat tartan a jiné plochy smí pouze členové TJ Slavoj Ledenice a obyvatelé Ledenic a obcí, které pod městys spadají.

Orientační plán sportovního areálu Městyse Ledenice:

Návštěvní řád areálu: