MUŽI A MLÁDEŽROZPIS ZÁPASŮ

Mladší přípravka – okresní přebor:

2. září: Ledenice – N. Ves 16:30
7. září: Včelná – Ledenice 17:00
14. září: Ledenice – Mokré 16:00
23. září: T. Sviny – Ledenice 16:30
30. září: Ledenice – Borovany 16:30
8. říjen: Nové Hrady – Ledenice 14:00
14. říjen: Ledenice – D. Voda 16:30
18. říjen: Loko Č. Budějovice – Ledenice 16:30
28. říjen: Ledenice – Římov 16:30
3. listopad: N. Ves – Ledenice 17:00

Mladší žáci – okresní soutěž:

1. září: Ledenice – Srubec 17:00
6. září: H. Stropnice – Ledenice 17:00
15. září: Ledenice – Žabovřesky-Olešník 17:00
29. září: Ledenice – Mladé 17:00
6. říjen: Ledenice – Lipí 17:00
14. říjen: N. Hrady – Ledenice 17:00
20. říjen: Ledenice – Roudné 17:00
25. říjen: Borovany – Ledenice 17:00
3. listopad: Ledenice – Včelná 17:00

Starší žáci – okresní přebor:

29. srpen: Lipí – Ledenice 17:00
10. září: Ledenice – Planá 10:15
17. září: Srubec – Ledenice 10:00
20. září: Lišov – Ledenice 16:30 (pohár OFS)
24. září: N. Ves – Ledenice 10:15
1. říjen: Ledenice – Mokré 10:15
7. říjen: N. Hodějovice – Ledenice 17:00
15. říjen: Ledenice – N. Hrady 10:15
20. říjen: Lišov – Ledenice 17:00
29. říjen: Ledenice – K. Újezd 10:15
5. listopad: Ledenice – Lipí 10:15

Dorost – okresní přebor:

3. září: Ledenice – H. Stropnice 10:15
11. září: Velešín – Ledenice 10:00
16. září: Ledenice – Dříteň 17:00
23. září: Ledenice – Nemanice-Úsilné 17:00
28. září: Ledenice – Planá 10:15 (pohár OFS)
30. září: N. Hodějovice – Ledenice 17:00
8. říjen: Ledenice – Borovany 10:15
14. říjen: Lišov – Ledenice 17:00
22. říjen: Ledenice – Planá 10:15
30. říjen: Mokré – Ledenice 10:00
6. listopad: Ledenice – Mladé 10:00

Muži – I. B třída, skupina A:

21. srpen: Ledenice – Roudné B 15:00
27. srpen: Větřní – Ledenice 17:00
4. září: Ledenice – Frymburk 15:00
10. září: Boršov n. Vltavou – Ledenice 17:00
18. září: Ledenice – Chvalšiny 15:00
25. září: Ledenice – Zl. Koruna 15:00
2. říjen: Kaplice B – Ledenice 16:00
9. říjen: Ledenice – T. Sviny B 15:00
15. říjen: Hrdějovice – Ledenice 15:30
23. říjen: Ledenice – Olešnice 15:00
29. říjen: Sedlec – Ledenice 14:30
6. listopad: Ledenice – Mladé 14:00
13. listopad: Velešín – Ledenice 14:00

Pozn.: je možné, že dojde k drobným posunům. Případné změny termínů jsou aktualizované na webu tjslavojledenice.cz v sekci Kalendář akcí a zápasů.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022