Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

Penalta v závěru znamená těsnou prohru. Slavoj zůstává bez výhry

Ani v šestém zápase sezony 2020/2021 nepoznali hráči Slavoje Ledenice pocit vítězství. S Bukem po dobrém výkonu prohráli těsně 2:3. Ze zápasu musel navíc odstoupit kvůli zranění Kadlec.

Ledenice odehrály poměrně slušný zápas. V prvních pěti minutách měly tři gólovky, ale jak už začíná být tradicí, tak ani jednu neproměnily. Naopak Buk dokázal stejně jako jiní soupeři své šance proměnit.

Slavoj v zápase musel nejprve dotahovat stav 0:1, pak dvěma góly Matěje Volfa otočil vývoj, ale gól ze sporné penalty v závěru zápasu rozhodl o vítězství Buku 2:3.

O poločase střídal kvůli problémům s kolenem zkušený Miroslav Kadlec. Snad se během týdne jeho stav zlepší a pro zápas v Třeběticích bude k dispozici.

Další zápas, ve kterém jsme ztratili body. S Bukem jsme si zahráli slušný fotbal bez zbytečné agresivity. To oproti předchozím soupeřům kvituji. Měli jsme více šancí, ale bohužel opět bez efektivity. V nějaké osmé minutě jsme měli vést 3:0. To je prostě fakt. Místo toho prohráváme a zase musíme dotahovat. Po dvou mířených gólech Volfa k tyči jsme stav otočili. Zápas asi rozhodlo to, že jsme nedokázali odskočit na rozdíl dvou gólů. To by Buk asi zlomilo. Místo toho nepohlídáme standardní situaci a necháme soupeře samotného na malém vápně. V závěru jsme dostali gól z penalty, kdy náš i soupeřův hráč kopou do míče a střetnou se… sudí mohl písknout faul na obě strany. Soupeř ale padl a křičel. To byl ten rozdíl. Příště musíme být v těchto situacích tedy chytřejší. Jsme psychicky dole, na klukách je to znát. Atmosféra není ideální. Je potřeba začít bodovat, pak zase začne fungovat i chemie v týmu,“ uvedl smutně po utkání trenér Petr Volák.

TJ Slavoj Ledenice – AC Buk 2:3 (1:1)

Branky: 44., 58. Volf – 31. Vondráček, 71. P. Jaroš, 90. Tomšík. Rozhodčí: P. Hladík – Švec, Škuthan. ŽK: 2:3. Diváků: 100.

Ledenice: Cempírek – Princl, Stránský, Dudáček, Volák ml. – Čermák, Fošum (81. V. Svoboda), Fencl, Volf – Kadlec (46. Šrajer), Winkler

Buk: Vondrák – Jasanský, Šenkýř, Heger, J. Jaroš, Tomšík, P. Jaroš, Schmirler (83. Puhlovský), Březina, Vondráček, Opička (81. Hamr)

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022