Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

Podzimní část sezony je ukončena. Soutěže se (snad) dohrají na jaře

27. 10. 2020by Heřman Michal

Dlouho se očekávala oficiální zpráva, která zruší zbytek podzimní části fotbalových soutěží. A v úterý 27. října se tak ze strany FAČR stalo. Fanoušci i fotbalisté si tak na další zápas budou muset ještě dlouho počkat.

„Je to nepříjemná zpráva, která nás mrzí. Chtěli jsme o body ještě zabojovat na hřišti. Ale tušili jsme, že to takto dopadne,“ říká místopředseda klubu Michal Hladík. „Když vláda rozhodla o přerušení soutěží, přestali jsme i hromadně trénovat. Hráči měli jen individuální možnost tréninků, ve kterých mohou pokračovat podle svého svědomí.“

„Nikdo neví, co bude v lednu, únoru a březnu. Proto teď nemá cenu rozebírat nějaké teorie, jestli se dohraje celá sezona nebo se nahradí třeba nějakými turnaji s postupy i sestupy. Pokud se to povede a budeme na jaře moci hrát, zkusíme pochopitelně soutěž udržet. Děkujeme všem divákům a partnerům za podporu během podzimní části sezony. Hlavní teď ale je, aby se situace v celé společnosti zklidnila. Zdraví je nejdůležitější.“

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022