Pouťová zábava je zrušena! Možná bude na podzim náhradní termín

Klub TJ Slavoj Ledenice ruší tradiční a plánovanou pouťovou zábavu. Veřejnost si tedy může z kalendáře vymazat událost plánovanou na 14. srpen.

„Moc nás to mrzí, protože pouťovka byla za dveřmi a měli jsme vše připravené. Bohužel nařízení vlády je takové, že bychom museli pouštět lidi pouze s rouškami,“ uvedl předseda klubu Zdeněk Vitoušek. „Pokud to situace dovolí a bude chuť a prostor, zkusíme náhradní zábavu udělat na podzim, kdy by to situace dovolila za lepších podmínek.“

Současná pravidla pro pořádání vnitřních akcí jsou dle nařízení ministerstva zdravotnictví taková, že pokud přesáhne počet účastníků ve vnitřních prostorách 100 osob, musí všichni mít na sobě ochranné prostředky přes nos a ústa.

„Je nám to moc líto, ale chceme si pouťovku užít. To současná situace nedovoluje,“ dodal Vitoušek. „Protože o pouťovku bývá tradičně velký zájem a započítává se do toho i personál, nechceme dát nesmyslný limit třeba 85 vstupenek.“

 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022