Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

PŘEHLED, PREVIEW, OHLASY: Lomnice = reparát pro muže? Hraje se netradičně v pátek a soutěže v týdnu zahajuje i mládež

Dva zápasy a dvě prohry. Vstup do soutěže se ledenickému A-týmu mužů opět hrubě nepovedl a po debaklu ve Studené 2:8 má co napravovat. V dalším utkání hostí netradičně v pátek Lomnici nad Lužnicí.

Muži:

Mužský tým v I. B třídě nezačal soutěž dobře a v tabulce je na děleném posledním místě. To bude chtít tým napravit ve třetím kole, ve kterém Ledenice přivítají Lomnici nad Lužnicí. Tedy tým, který v prvním a druhém kole získal jeden bod za domácí remízu s K. Řečicí 2:2 (v prvním kole prohrála Lomnice ve Studené 2:5).

Utkání se po žádosti Lomnice hraje netradičně už v pátek 4. září. Po domluvě klubů a odsouhlasení svazu se utkání o hodinu přesunulo z původního času 18:30 na 17:30.

„To, co se stalo ve Studené, je třeba hodit za hlavu. Do dalšího zápasu půjdeme s nasazením i chutí porvat se o body. Do přípravy na zápas dáme maximum,“ říká před zápasem trenér Petr Volák.

Starší žáci:

Po úspěšné generálce a výhře nad Lišovem 4:3 vstoupí do premiérové sezony v okresním přeboru tým starších žáků. A hned na úvod budoucí naděje Slavoje čekají dva těžké zápasy.

V sobotu od 10:30 přivítají Ledenice žáky Borku. Ve druhém utkání pak v pondělí 7. září pojedou k utkání proti sdružení Nemanic a Úsilného (hřiště Nemanice, 17:00).

„Po výsledkově zdařilé generálce nás čeká ostrý start do soutěže. Hned na úvod máme soupeře, kteří se pohybovali v horních patrech tabulky. Borek bude jasný favorit, my jsme naopak celkově outsider soutěže. Víme, že nás nečeká nic lehkého. Jdeme si zahrát fotbal, na který máme dle našich možností a uvidíme, co to přinese. Takže v sobotu v 10:30 zvu všechny fanoušky Ledenic na premiéru týmu ve starších žácích proti silnému soupeři. Přijďte kluky povzbudit, protože to budou potřebovat,“ uvedl před prvním zápasem trenér týmu Petr Salák.

Mladší žáci:

Okresní přebor mladších žáků zahájí Ledenice venku. K utkání prvního kola pojede Slavoj na hřiště Olešnice. Zápas je v plánu na pátek 4. září od 17 hodin.

Mladší přípravka:

První utkání hraje v týdnu i tým mladší přípravky. Ve čtvrtek 3. září hostí od 17 hodin mužstvo Nových Hodějovic.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022