Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

PREVIEW: Druhé kolo zavede Slavoj na hřiště FK Studená

Nepovedený vstup do ročníku 2020/2021 se pokusí fotbalisté TJ Slavoj Ledenice odčinit na půdě FK Studená, která v prvním kole doma porazila Lomnici nad Lužnicí 5:2. Ledenice po domácí prohře s Dolním Bukovskem (1:2) touží získat první body. Zápas se hraje v sobotu od 16 hodin.

Studená si na sobotní den připravila akci Loučení s prázdninami a součástí zápasu bude doprovodný program. Výhodou domácího týmu bude fakt, že první dvě kola soutěže hraje doma. Po vítězství s Lomnicí bude chtít Studená jistě navázat na loňskou kanonádu, ve které porazila Slavoj vysoko 6:0.

„Nedaří se nám uzdravit důležité hráče. To je náš dlouhodobý problém a ani pro sobotu se to nezmění. Chybět budou asi čtyři hráči ze základní sestavy, ale jména dopředu říkat nebudeme. Z kluků jsem v týdnu cítil, že mají ze zápasu obavy. Proto jsme se zaměřili na určité věci a rozhodně nepojedeme v poraženecké náladě. To bychom tam vůbec nemuseli jezdit,“ říká trenér Petr Volák.

„Na Studenou jsme se v rámci možností připravili a pojedeme tam překvapit. Domácí tým bude favorit zápasu. S tím sice souhlasíme, ale rozhodně se dopředu nevzdáváme. Budeme bojovat. Hráčům ještě před zápasem připomenu, že je důležité mít pouze zdravý respekt. I Studená se dá porazit. Musíme hrát ale celý zápas maximálně koncentrovaně. Měli jsme dobrou přípravu a je potřeba, aby kluci na to navázali v soutěži.“

Utkání druhého kola I. B třídy, skupiny D, začne v pěkném areálu FK Studená v 16:00.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022