Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

PREVIEW: Ledenice čeká další zápas v neděli, kdy přijede AC Buk

Šesté kolo fotbalové I. B třídy nabídne v neděli od 16:30 souboj Ledenic a loňského nováčka z Buku. Trenér po nepovedeném vstupu do sezony řeší na tréninku různé herní věci.

Dobrý los a poměrně slušně zúžená marodka přinášely před sezonou do Ledenic optimismus. Jenže hrozivý start do soutěže (stejně jako před rokem) upoutal Slavoj na dno tabulky. A od něj se neodrazil ani v minulém kole, kdy zbytečně prohrál na hřišti podprůměrného SK Mladé.

Trenéři Ledenic proto řeší s červeným vykřičníkem další zápas, který nebude pro Slavoj vůbec jednoduchý. Do Ledenic totiž přijede aktuálně pátý tým tabulky AC Buk, který před týdnem porazil Studenou 3:0. Slavoj přitom ve Studené ostudně prohrál 2:8…

„Nejsme v lehké situaci, ale můžeme si za to sami. Nebudu říkat, že v neděli konečně vyhrajeme. Budeme doufat a pochopitelně se snažit. Otázkou je, co ukáže Buk. Soupeře neznám a sám jsem zvědavý, co předvede. V týdnu jsme tréninky upravili, abychom si procvičili věci, které nám v zápasech nejdou. Bohužel nemáme ale docházku, jakou bych si představoval. To nás brzdí. V Mladém jsme věřili, že je přehrajeme a odlepíme se ode dna. A my se naopak sami zlomíme po hrozných chybách. V současné situaci bude favoritem zápasu Buk. My asi můžeme pouze překvapit,“ říká trenér Petr Volák.

Ledenice se s Bukem utkaly zatím pouze jednou. V minulé sezoně v jejich velmi pěkném areálu prohrály 2:4.

Utkání začne netradičně v neděli v 16:30. Svaz na zápas nominoval trojici sudích P. Hladík – Švec, Škuthan.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022