Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

PREVIEW: Mladé – Ledenice bude i o souboji dvou nejhorších obran

Utkání 5. kola I. B třídy (sk. D) nabídne v neděli od 16:30 utkání Mladé – Ledenice. Půjde o zápas dvanáctého týmu se čtrnáctým. 

Slavoj Ledenice (stejně jako v minulé sezoně) má příšerný vstup do soutěže a nutně potřebuje konečně zvítězit. V dosavadních čtyřech zápasech získal Slavoj pouze dva body, i když hrál třikrát doma!

Mladé je v tabulce pouze bod nad posledními Ledenicemi. Oba týmy mají kromě špatného postavení v tabulce další společnou věc. A to prozatím nejvíc inkasovaných gólů z celé soutěže. Mladé dostalo už 14 gólů, Ledenice 13.

„V minulém utkání s Novou Bystřicí jsme sice ztratili v samém závěru důležité body, ale kluky jsem musel pochválit za předvedený výkon, protože v zápase nic nevypustili a bojovali. A na to se pokusíme v neděli v Mladém navázat. Chceme konečně vyhrát a užít si ten pocit,“ uvedl před utkáním trenér Ledenice Petr Volák. „Kdybychom měli nahrané body, můžeme říct více informací k sestavě a stavu zraněných hráčů. V současné situaci ale žádné podrobnosti zveřejňovat nebudeme.“

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022